Диван Фієста розроблений командою фахівців MatroLuxe спеціально для вашого комфорту. Модель поєднує у собі сучасний дизайн, функціональність та високу якість матеріалів. Міцні, приємні на дотик тканини, надійний каркас з натуральних матеріалів, м'яке наповнення з високоякісного пінополіуретану - все це зібрано у нашому новому дивані Fiesta.
Розміри дивана дозволять без зусиль розмістити на ньому невелику компанію ваших близькі та друзів. Зручні подушки-спинки забезпечать вам комфорт та затишок під час відпочинку. Незвичайна система розкладання, що поєднує у собі всім знайому еврокнижку та поворотний мханізм, дозволить легко перетворити диван у повноцінне просторе та зручне спальне місце. А спеціальний короб, розташований під викатним сидінням, допоможе компактно зберігати спальне приладдя.
Фієста, безсумнівно, стане не тільки родзинкою вашого житла, але й улюбленим місцем для відпочинку. Запропоновані нашими дизайнерами кольори моделі дозволять вам вибрати диван, який підкреслить та прикрасить саме ваш інтер'єр.
Характеристики моделі
Розміри: 2400х1600х900 мм
Висота посадкового місця: 460 мм
Розмір спального місця: 2040х1630 мм
Механізм розкладання: поворотний + єврокнижка
Каркас: натуральне дерево, ОДСП, фанера
Короб для білизни (під викатним сидінням)
Подушки у комплекті: 2 шт, 80х50х20 см
ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НА МОМЕНТ ЗАМОВЛЕННЯ !!!
Модель виготовляється тільки у запропонованих дизайнах.
*Увага! Відтінки представлених тканин можуть відрізнятися від реального кольору виробу, через перенесення кольорів фото на Ваш пристрій.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на зображеннях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofyno |
| Страна производитель | Украина |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие спального места | Да |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Нет |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, ЛДСП |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Высота от пола | 75 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Наполнители | |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | поролоновая крошка |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Декоративная подушка | 4 шт |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 190 см |
| Глубина дивана | 90 см |
- Цена: 13 422 ₴




